عکسی از مولتی پلیر black ops 1

آنلاین بازی کردن black ops 1

عکسی از زامبی black ops 1

آنلاین بازی کردن زامبی بلاک اوپس 1

عکسی از مولتی پلیرblack ops 1

مولتی پلیر بازی black ops 1

بازی black ops 1 نسحه پلاس مستر

هرچند که این پروژه black ops 1 zombie و multiplayer در سال ۹۳ بصورت آزمایشی منتشر شد ولی به علت نا مشخص بودن برنامه های پلاس مستر، متوقف شد و تا امروز آفلاین بود.

اما حالا این موفقیت دوباره حاصل شد تا بتوانیم در پلاس مستر، بازی black ops 1 آنلاین و زامبی را برای شما عزیزان و بازیکنان ایرانی پشتیبانی کنیم.

ندای وظیفه: بلک اپس(به انگلیسی: Call of Duty: Black Ops) یک بازی ویدیویی در سبک تیراندازی اول شخص از سری بازی‌های ندای وظیفه است که توسط شرکت آمریکایی تری‌آرچ ساخته شده و بوسیلهٔ اکتیویژن در ۹ نوامبر ۲۰۱۰ برای پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰، مایکروسافت ویندوز و وی منتشر شد.

این بازی دارای رکوردهای منحصر به فرد خود است. بلک اپس در ۵ روز اولیه خود توانست ۶۵۰ میلیون دلار فروش کند که رکورد را که در اختیار سری قبلی این بازی‌ها یعنی ندای وظیفه: مدرن وارفار ۲ ۲ با فروش ۵۵۰۰ میلیون دلار را بشکند و به عنوان بزرگترین و پول سازترین سرگرمی شناخته شود. و همچنین در آخر هفته اول این بازی یک میلیارد دلار فروش کرده‌است.

در ادامه نیز توانست بیشترین تعداد دانلود غیر مجاز برای کامپیوتر را از آن خود کرده که این تعداد معادل با ۴ میلیون دانلود در طول یک ماه در سراسر جهان است. این آمار توسط سایت Torrent freak منتشر شده‌است. همچنین این بازی توانست به عنوان بزرگترین سرگرمی در سرتاسر جهان شناخته شود.

پلاس مستر آنلاین زامبی black ops 1

پلاس مستر آنلاین زامبی black ops 1

بخش محبوب به نام زامبی در این نسخه مشاهده می‌شود. سه نقشه ی پنج واقع در پنتاگون، سینمای مرده (به آلمانی Kino Der toten)، نقشهٔ ۲ بعدی بلک آپس آرکید، نقشهٔ سوم یک نقشه ی مخفی است که باید از طریق کامپیوتر حاضر در منو باز شود. با تایپ کردن عبارت “۳arc unlock”.

از تمامی DLC ها در این نسخه PlusOps1 پشتیبانی میشود.

آنلاین زامبی black ops 1 پلاس مستر

آنلاین زامبی black ops 1 پلاس مستر