پروژه Modern Warfare 3 پلاس مستر

بازی Mw3 که بیش از 3 سال در پلاس مستر سابقه دارد و همکنون در بهترین وضعیت امنیت سیستم و بهبود های لازم است.بزودی سیستم مسابقات و نظارت اخلاقی به این پروژه الحاق میشود و میتوان با اطمینان گفت یک سیستم بزرگ برای برگزاری مسابقات آنلاین اتوماتیک بصورت گسترده بوجود خواهد آمد.

در بازی Mw3 نسخه پلاس مستر، یک تورنومنت بزرگ 24 تیمی در تابستان 94 با موفقیت به پایان رسید که یک سند افتخاری است برای تمام خانواده بزرگ پلاس مستر.

این تورنومنت درصد بسیار زیادی مشکلات اجرای تورنومنت های آنلاین را برای ما روشن کرد و در نتیجه ربات سیستم آنلاین مسابقات بسیار بهینه و کاربردی ایجاد خواهد شد.

کاربران ایرانی بازی Modern Warfare 3

بیش از 450 ایرانی، واقعیت این امر زمانی مشخص میشود که سیستم مسابقات ما فعال شود.

در تابستان 94 بیش از 24 تیم ثبت نام کردن که در مجموع نزدیک به 360 نفر بازیکن ایرانی در زمان های مختلف در مسابقات شرکت کردند و این مسابقات با موفقیت به پایان رسید.

ما اطمینان داریم زمانی که سیستم مسابقات آنلاین پلاس مستر همراه با رنکینگ و لیدربرد ایرانی افتتاح شود،رویای تمامی بازیکنان علاقه مند در این سری بازی ها به تحقق میرسد و این افتخاری هست برای کل خانواده پلاس که باعث خوشنودی و رضایت صدها ایرانی باشد.

 

سیستم امنیتی و اسکرین شات در بازی Mw3

که رکورد بیش از 200 متخلف ایرانی و 316 نفر متخلف خارجی را در ضمیمه کاری خود دارد و تمامی این روز های سخت به برنامه نویسان ما گذشته تا امروز شما شاهد یک سیستم امن با ضمانت بالای 94 % امنیت باشید که قطعا این ضریب امنیتی تا زمان افتتاح مسابقات،به بیش از 98 % خواهد رسید.

آموزش راه اندازی Mw3
کال آف دیوتی mw3 بازی mw3
کال آف دیوتی 8 مدرن وارفر سه